judy-hill-fiabci-andorra

JUDITH A.HILL

Data:4 de juny del 2001
Motiu:

Membre fundadora de FIABCI-Andorra el 6 d’abril de 1989.
Presidenta de FIABCI-Andorra del 23 de setembre de 1992 al 1 d’octubre de 1998
Vice-presidenta FIABCI-Andorra des del 24 de setembre de 1991.
Membre de la Comissió de FIABCI pel Prix Excellence el 1994.Vice-presidenta mundial de FIABCI per a la Comissió de Nomenaments del 19 de setembre de 1995 a l’1 de setembre de 1998.
S’acorda concedir-li la medalla commemorativa de FIABCI-Andorra, en l’Assemblea General Extraordinària celebrada el 5 de juny del 2001.